Czech

Naše mise

Studio Radová přináší zcela novou zkušenost v oblasti tvarování kůže a těla. Specializujeme se na neinvazivní, nelékařské postupy, neboť jsme přesvědčeni, že velké množství lidí hledá přírodnější, holistické alternativy k vysoce rizikovým procedurám s dlouhou dobou rekonvalescence. Propagujeme zdravý životní styl založený na správné výživě a pohybu, který pomáhá udržovat pokožku a celé tělo v kondici.

Naše moderní, městské studio v evropském stylu naleznete ve Washingtonu D.C., uvnitř okruhu vymezeného okružní dálnicí. Cesta k nám je snadná, nejsme daleko od míst, kde bydlíte, pracujete, hrajete si. Čas na návštěvu u nás si tak budete moci snadno udělat. Pokud tak učiníte, nebudete litovat. Vaše potřeby pro nás budou prvořadé. Usilujeme o vytvoření vztahu založeném na důvěře a respektu. V rozhovoru s vámi zjistíme, čeho chcete dosáhnout, a vytvoříme individuální plán, který pomůže splnit vaše cíle.


Vedení

Gabriela Radová, prezidentka

Gabriela Radová, původem z Prahy, je celostátně uznávanou odbornicí v oboru kosmetologie a vedoucí neinvazivních, na světle a energii založených metod. Při své činnosti zúročuje Gabriela rozsáhlé znalosti práce se špičkovými technologiemi. Její neinvazivní techniky nabízejí nejlepší výsledky s nejmenší možnou měrou prostojů a nepohodlí.


Služby 

Kryolipolýza

Jedná se o bezbolestnou alternativu chirurgické liposukce. Může vám pomoci dosáhnout úžasných výsledků v oblasti snížení tělesného tuku. Využívá cílené zmrazení určité části tukových buněk z problematických oblastí. Tyto buňky jsou tak navždy odstraněny z těla.

Zpevňování kůže

Nové metody založené na ultrazvuku a vysokofrekvenčních vlnách vám pomohou zpevnit pokožku, zlepšit její texturu a stimulovat tvorbu kolagenu, čímž získá mladší vzhled. Tato procedura trvá 30 až 60 minut. Není po ní žádná regenerační prodleva nebo jen velmi krátká.

Vzduchově detoxikační pomůcka redukce váhy

Používáme technologii založenou na kompresi, která šetrně změkčuje a narušuje tukové tkáně. Pomáhá tak snižovat tělesnou hmotnost a zlepšovat elasticitu svalů.

Chemický peeling

Postupy chemického peelingu vytváříme na míru tak, aby splňovaly vaše specifické požadavky. Ať již je vaše pokožka poškozena slunečním zářením, jizvami po akné nebo jen prostě potřebuje omladit, náš chemický peeling vám pomůže dosáhnout špičkových výsledků a oživení.

Kyslíková obličejová terapie

Při této neinvazivní proceduře dochází k aplikaci kyslíku obohaceného speciálními přísadami přímo do vaší kůže. Tato směs kyslíku a vitamínu je bezbolestná a na vaši pokožku působí blahodárně - zahlazuje jemné vrásky, stimuluje tvorbu kolagenu a oživuje pokožku vystavenou silným zdrojům znečištění nacházejícím se v prostředí.

Vysokofrekvenční terapie

Ve studiu Radová používáme vysokofrekvenční radiové vlny, jejichž prostřednictvím zahříváme povrchovou vrstvu kůže ale i podkožní oblast. Tím dochází k natažení a zpevnění kůže bez jakéhokoli poškození okolních tkání. Brzy po této proceduře zakusíte pocit pevnější, jemnější a mladistvě vypadající pokožky.

Ultrazvuková terapie

Touto neinvazivní a bezbolestnou procedurou se provádí zjemnění kůže obličeje a krku, odstranění přebytečné kůže a stimulace vzniku kolagenu pro mladistvější vzhled, a to vše v krátké době - někdy stačí méně než pouhá hodina.

Pokročilá fluorescentní technologie

Zatímco ultrazvuk a vysokofrekvenční terapie jsou velmi účinné pro napnutí a tvarování kůže, tzv. fotorejuvenační metody, mezi něž patří i pokročilá fluorescentní technologie, pomáhají řešit problémy způsobené stárnutím kůže a jejím vystavením nepříznivým vlivům. Pigmentové skvrny, růžovka, popraskané kapilární cévky nebo poškození slunečním zářením, to všechno jsou projevy, které lze touto metodou úspěšně řešit.

Dermapen

Mikrojehličkové pero, které pomáhá zpevnit, napnout a omladit pokožku. Účinné pro vyhlazování vrásek, zmenšení pórů, redukce povadlé kůže, zbujelého vaziva a jizev po chirurgických zákrocích nebo akné.


Kolik stojí služby studia Radová?

Po provedení bezplatného zhodnocení pro vás vypracujeme individuální plán, který bude za velmi příznivou cenu. Můžete si zaplatit jednotlivou proceduru, nebo se můžete rozhodnout pořídit si balíček služeb, díky kterému ušetříte na celkové ceně.